Hakkımızda

Metropol Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti. olarak firmamız kurulduğu 1996 yılından bu güne sağlık, turizm, sigorta sektörlerinde en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Amacımız, günümüz koşullarına göre geliştirdiğimiz hizmet ve ürünlerimizi, “kaliteden, güvenilirlik ve etik değerlerden” ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır.

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan şirketimiz profesyonel bir anlayışla en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Yürütülen projelerimizde;

Müşteri istek ve beklentilerini tam olarak karşılamak,
Hizmetlerimizi yasalar, etik kurallara uyarak yapmak,
Karşılıklı güven ortamı sağlamak,
Şirketimizin saygınlığını korumak,
Kalite seviyemizin yükseltilmesi ve verimliliğin artırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, kalite politikamızdır.

Koruyucu Sağlık Hizmetleri alanında yaptığı bilimsel çalışmalarla bir çok yeniliğe adım atmış olan ENVROY Co.Ltd. şirketi keşiflerine bir yenisini daha ekledi. Uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda ENVROY bilim insanları bulaşıcı hastalıklardan korunmak için çok pratik bir yöntem geliştirdiler. Ortaya çıkan ürün “BLOCKER” o kadar ilgi çekti ki, 2011 yılında Japonya, Kobe’de düzenlenen Uluslararası İş Zirvesinde jüri tarafından oy birliği ile yılın buluşu seçildi.

Envroy Kurucu Başkanı Mr. Kiyohiro Wake San

BLOCKER’ın dünyadaki tek üreticisi ENVROY Co.Ltd. şirketinin Türkiye tek yetkili distribütörü olarak bu mucizevi ürünü sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Sağlıklı insan mutlu insandır prensibiyle,  siz değerli müşterilerimizi asgari maliyet karşılığında azami sağlık koruması ile buluşturmaktır.

Vizyonumuz

BLOCKER ürünlerini online alışveriş olanaklarını da kullanarak Türkiye’de her bölgeye ve her vatandaşımıza ulaştırarak üstün teknoloji mahsulü koruyucu sağlık önlemleriyle ülke insanının sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmaktır.

İletişim

Firma Ünvanı:  Metropol Temizlik Hiz.Ltd.Şti. | Mersis: 0620007239500015

Ankara: Reşit Galip Cad. No:39/7 Gaziosmanpaşa / Ankara | +90 850 840 82 92

Muğla: Karagedik Mah. 1112/1 Sk. Beach Breeze No: A2 Fethiye / Muğla | +90 850 840 82 92

Anlaşmalı Eczanelerimiz: Listeyi görmek için lütfen tıklayın…