Gizlilik Politikamız

Bu gizlilik ilkeleri Metropol Temizlik Hiz.Ltd.Şti. tarafından, www.blocker.com.tr web sitesinin işleyişi sırasında sizden edineceğimiz bilgilerin gizliliği sağlamak konusundaki sorumluluklarımızın ortaya konmasını amaçlamaktadır.

Aşağıdaki maddeler web sitemiz üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını açıklamaktadır.

IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve web sitemizi yönetmek, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılabilecektir.

Web sitemizde alışveriş sepetinizin takibi için çerezlerden yararlanılmaktadır. Çerezlerden size web sitemizin kullanımı konusundan konforlu bir hizmet vermek ve tekrar tekrar şifre sorulmasını engellemek maksadıyla yararlanılmaktadır.

Web sitemizin üye kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi, vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi taleplerini cevaplamak ve satın alınan ürünleri göndermek için kullanmaktayız. Web sitemizi kullanırken verdiğiniz bilgiler Metropol Temizlik Hiz.Ltd.Şti. dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Verdiğiniz bilgilerin gizliliğinin korunması firmamızın güvencesindedir.

İletişim bilgileri ayrıca sizlerle iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını kalıcı olarak sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

Hiçbir şekilde web sitemizde ve sunucularımızda kredi kartınıza ait bilgiler tutulmamaktadır. Her yeni alışverişinizde bu bilgiler size tekrar sorulmakta ve sadece işleminizin onaylanması için seçmiş olduğunuz ilgili bankanın sanal pos alanına gönderilmektedir.